"X X L" 

ANEB 

HUBNEME  HLAVOU

 

Dobrý den,

vítám Vás v projektu Hubneme Hlavou. Tyto stránky a celý tento projekt vznikly na základě Vašich podnětů. Jistě se ptáte, proč zrovna název Hubneme Hlavou? Po dobu mé praxe v poradně a denním studiu jsem zjistila, že hlava je totiž celou alfou a omegou celého procesu. Tedy hlava, která má v sobě ukrytý mozek. Mozek je totiž původcem celého dění... Je třeba mu dát porozumění, aby pracoval pro nás a ne proti nám. Veškerá naše dnešní rozhodnutí se dějí na základě našich poznatků, která jsme převzali, vypozorovali nebo se naučili v minulosti. Proto celý cyklus je koncipován jako přepisování "špatných" kódů na kódy, které fungují pro nás.

 

Jak tedy budeme pracovat? 

Po přihlášení do kurzu a zaplacení částky 1500 Kč (do platby uvádějte prosím jméno a příjmení pro rychlejší orientaci a jako variabilní číslo Vaše telefonní číslo, specifický symbol 31032018) Vám pošlu dotazník, který je potřeba vyplnit. Jakmile mi zašlete výsledky, sestavím program přímo pro Vás, šitý na míru. Je třeba si uvědomit, že každý došel ke své nadváze jiným způsobem a každý potřebuje i svůj způsob, jak se jí zbavit.  

Spolupráce je řazena do bloků, kdy jeden blok trvá čtvrt roku. Je třeba zkoumat příčiny a tím odblokovávat následky naší nadváhy. Upravíme si pohled na sebe a změníme poškozené kódy v hlavě, tedy v mozku. 

Každý týden Vám budou posílány materiály přímo do Vašich e-mailových schránek (v pondělí), na kterých budete pracovat celý následující týden. Vy, v klidu Vašemu domova, budete dělat testy, úkoly a vše aplikovat do života. Štíhlý člověk má v hlavě jiné kódy než člověk s nadváhou. Nezáleží na výši nadváhy, záleží na jiném kódu, který máme v mozku a ten dělá tyto problémy. Tak tedy týden po týdnu se budeme více přibližovat našemu snu, který se bude více a více přibližovat naší skutečnosti.

 

Po přihlášení a zaplacení kurzu "Hubneme Hlavou" se přihláška stává platnou. 

 

V tomto kurzu budeme pracovat na změně svého životního stylu, abychom mohli vypouštět "chybné" kódy z našeho života. Tato změna povede k trvalé redukci váhy. A nejen to. Je třeba si uvědomit, že některé věci jsou již přežitkem a jsou zavádějící. Dále Vás naučím jednoduché cviky na odsolení kloubů, které můžete aplikovat i v autobuse či na pracovišti. Proč odsolovat klouby? Sůl zadržuje vodu a pokud voda neprotéká organismem, pak trpí naše orgány. Ukážu Vám další pomůcky, které usnadňuj hubnutí. Ale nebudu předbíhat. Nechci Vás zahltit. Zahlcení vždy vede k prohře. Už v programu budeme mít plné ruce práce a týden po týdnu budeme odkrývat Vaši mysl a její chybné kódy, abychom mohli dojít ke kýženému výsledku. 

 

Přihlaste se níže. Závaznou se stává přihláška po zaplacení plné částky. Cena je 1 500K. Pokud jste se rozhodli, že chcete vstoupit mezi nás, kteří již na sobě pracují, přihlaste se nyní.

 

Těším se na naši spolupráci.

 


Přihláška do kurzu Hubneme Hlavou

Zde se můžete přihlásit do kurzu Hubneme Hlavou. Po zaplacení částky 1 500Kč/kurz/osobu na účet 178472769/0300 Vám budou pravidelně v pondělí zasílány materiály k Vaší práci. Děkuji za přihlášení. Pěkné dny. Daniela Windová