Živly a partnerské vztahy

26.06.2013 11:48

Pěkný letní den

 

 

vítám všechny, kteří jste dobře naladěni a všechny, kteří prahnete po nových informacích. Jste moje krevní skupina a možná právě proto jste se přihlásili na tyto stránky. Ano. Opět je tu zákon přitažlivosti. Podobné přitahuje podobné. A právě proto posílám své novinky, protože v ohlasech zjišťuji, že narážím na Vaše témata. Opět ujištění, že je mně přicházíte v dobrém, protože já v sobě dobro mám.

 

Ve výkladu duší často řešíme partnerské vztahy. Tak tomu bylo i minulý týden. Jak jinak. Základní pilíř našeho žití a bytí. Často se mě lidé ptají, jak přistupuji k živlům v partnerství. Myslím si, že je to jednoduchý algoritmus. Pokud nevíte, představte si tyto živly společně.

 

 

oheň - vzduch (pozitivní spojení)

 • oheň je živen vzduchem, vzduchu neublíží, takto ošetřený povzbuzovaný oheň může mít skvělé nápady pro život
 • vzduch živí oheň, ale vzduch ohni neublíží, jen ho rozdmychává

 

voda - země (pozitivní spojení)

 • voda živí zemi, ale může ji zaplavit, záleží na síle, po odplavení vzniká něco nového
 • zem je živena vodou, takto povzbuzovaná zem může mít skvělé nápady pro život

 

oheň - země (náročnější spojení - časté hádky, boj o moc a poslední slovo)

 • oheň ničí zemi
 • zem hasí oheň

 

země - vzduch (oba se potlačují ve výkonu, jde o to, kdo je větším pánem situace)

 • země potlačuje vzduch (zvětšením svého objemu)
 • vzduch se pohybuje a potlačuje zemi (uragány)

 

vzduch - voda (málo nebo žádné společné zájmy, míjí se)

 • voda se se vzduchem nemísí
 • vzduch se s vodou nemísí

 

vzduch - voda (málo nebo žádné společné zájmy)

 • voda nemůže ovládnout vzduch
 • vzduch nemůže ovládnout vodu, může ji jen rozbouřit, ale nemísí se

 

Jak jsem psala. Toto je základní algoritmus. Pokud již jsme v partnerství, je potřeba si toto uvědomit.

Takovou vyšší školou je pochopení protivníka, čili živlu, který ovládá mého partnera. Ale pozor. Neexistují špatní lidé vedle sebe, existuje jen malé pochopení vůči druhé straně a často spíše nepochopení.

 

K tomu člověku nás něco dovedlo a dokud nebudeme vědět co, nevíme, co napravovat. V hlubinné terapii nacházíme odpovědi na tyto otázky denodenně. Někdy dokonce zjišťujeme, že se duše "jen" spletla a myslela si, že toto je jiný člověk. Regrese otevírají bránu poznání a pochopení. Podíváme se do posledního setkání těchto dvou duší a pochopíme, co je potřeba pro tento život udělat. Lehce tak odhadneme, jestli to těmto lidem půjde nebo ne. Někdy se sejdeme kvůli čištění situace a někdy zase za odměnu. Protože dokud nedáme mozku odpověď proč, nemůžeme pracovat ani sami na sobě. Spousta z Vás už byla u mne na regresní hlubinné terapii a pochopila. Když pochopíte, víte na čem máte pracovat a jak. Už se nebojíte, protože víte. Vesmír je láska a my budeme tak dlouho čistit vztahy navzájem, až toho dosáhneme s každým jedním, kterého jsme v životě potkali a nějak odsoudili, nepochopili, prokleli, zkrátka jsme se nerozešli v dobrém. Proto se vracíme do tohoto života a máme tuto duši blízko sebe. Máme novou šanci pochopit. Novou šanci, najít v této duši spřízněnou duši k sobě a tak žít život lásky a pochopení. Vesmír je tak milosrdný.