V ZÁŘÍ ZNOVU DO ŠKOLY, I MY STARTUJEME

13.09.2013 09:24

Dobrý den,

 

vítám Vás v novém školním roce a připomínám, že od září jako jiná škola jedeme dál, že i od září se můžete přihlásit a pracovat na sobě.

V minulém období jste prošli kurzem "Sebevědomý, tvůrčí a úspěšný".

 

Chtěla bych Vám připomenout, že existuje jeho pokračování.

Přihlásit se na něj můžete na mých stránkách https://www.nellyterapie.cz/kurzy-seminare-a-prednasky/emailova-vyuka/sebevedomi/

Pokud máte z kurzu už nějaká nová poznání, vnitřní ohlasy nebo cítíte Váš pokrok, byť jen malinký, budu ráda, když mi ho sdělíte. Až se trošku otřepu z vysokého nasazení z prázdnin a také trochu poleví Vaše temto v poradně (prázdniny bývají náročné na vztahy a zamilování a tím i řešení vnitřních rozporů), chtěla bych otevřít a ostatním vepsat Vaše naše příběhy, aby ostatní věděli, že na to nejsou sami, popřípadě otevřít volnou diskusi. Pokud má někdo nápad jak to zrealizovat, můžeme mi napsat. Zvážím a uvidíme. Však mě známe, technika a její možnosti je pro mne stále neznámá (ale lepším se).

 

Dále informace pro ty, kteří chodí pravidelně na mé semináře "Transformace vědomí" sděluji, že jsem přes prázdniny nelenila a na Vaše žádosti jsem dala celý cyklus do e-mailové podoby. Tedy Ti, kteří byli nemocní nebo se nemohli zůčastnit semináře (a tento nelze opakovat, protože jedeme dál) z jakéhokoliv jiného důvodu, si mohou objednat daný díl přes internet a vyzvednout si jej můžou přímo ve své e-mailové poště, v pohodlí domova. Objednat se můžete na mých stránkách https://www.nellyterapie.cz/kurzy-seminare-a-prednasky/emailova-vyuka/zpracovani-bloku/

 

Od září je možno si jednotlivý díl zakoupit a pracovat na sobě v klidu svého domova a svým tempem samozřejmě nejen pro návštěvníky seminářů, ale i pro Vás, kteří jste z daleka a Zábřeh na Moravě je pro Vás "z ruky". Témata jsou samostatná, nenavazují na sebe, je možno pracovat právě na tom problému, který je ten "Váš". Více informací najdete na mých stránkách https://www.nellyterapie.cz/kurzy-seminare-a-prednasky/emailova-vyuka/zpracovani-bloku/. V klidu si řekněte, co je pro Vás to nejlepší a v tento moment nejdůležitější téma a přihlaste se.

 

Chtěla bych Vám také napsat a zároveň ze srdce poděkovat, že díky Vám všem, můžu vykonávat práci, která je mému srdci nejbližší a tím je komunikace s lidmi, vyučování a obecně vzdělávání, mé a všech, kteří chtějí na sobě pracovat v duševně duchovní linii. Společně vytváříme pochopení, porozumění, trpělivost, vzdělanost a tím vytváříme různá příjemná prostředí na této Zemi. Každý z Vás už vytvořil malý kousek vzácné energie, která se mezi námi rozpíná a spojuje díky společným zájmům a podobnému myšlení. Každý z Vás už zasadil kousek Světla, které se může rozpínat, ze kterého Vy i ostatní můžou klikoliv odebrat malý díl. Zalévejte toto Světlo v podobě vlastního vzdělávání. Zvýšením Vaší osobní vibrace se Světlo rozšiřuje a dostává dále od Vašeho bydliště. Tím se i Vám čistí okolní situace a možnosti pracovní, partnerské a jiné. A to už přeci stojí za to.

 

Díky Vám za to všechno co pro sebe i ostatní děláte. Je to kus odvedené práce, za kterou nedostanete sociální dávku, ale poděkování přijde v podobě příjemných lidí, kteří mají podobné smýšlení jako Vy. Přijde v podobě souznění duší či v podobě nalezení svého duchovního partnera. A to je poděkování Vesmíru Vám, kteří na sobě pracujete. Taková odměna se nedá vyvážit ničím na tomto světě. 

 

Mějte krásné dny, užívejte si sluníčka, je to serotonin, který chybí v zimním období, nastavujte tvář Slunci a nabírejte jeho milosrdnou a všechny objímající energii bez rozdílu věku, pohlaví, postavení či činů. Vždyť prostředí, ve kterém se nacházíme, nás tvaruje a vychovává. Mějte vždy toho nejlepšího učitele, protože Vy si to zasloužíte. 

 

S láskou a úctou

 

Nelly.