UŽ NEJSEM SAMA

12.01.2017 05:37

Vážení přátelé,
před mnoha lety jsem se potýkala s tím, že jsem si připadala velmi sama na tomto světě. Měnila jsem se, transformovala jsem se, přicházela jsem přirozeným způsobem o své přátele a časem nacházela nové.

Často mi píšete o tomto momentu, že jej prožíváte také. Pokud máte tento pocit, přijďte za námi na stránky Nellyterapie Daniela Windová. Zjistíte, že nejste sami, kdo se mění. Teď.

Tyto stránky jsou nyní určeny právě Vám, abyste našli své přátele z okolí, kteří mají stejné

- myšlení, cítění, možná i cíl,
- kteří jdou cestou přeměny, proměny,
- cestou stoupání po duchovní spirále,
- cestou vědomého člověka,
- cestou, kdy už nejsem jen následkem událostí, ale jsem Tvůrcem svého života.

Možná jste teprve na začátku... ale i za to Vám patří dík, protože nastoupit na tuto cestu a vytrvat začátky samoty, jsou velmi těžké.

Pokud jste dočetli až sem, chci Vám říct, že Vědomý člověk reaguje živě na dění v jeho okolí. Proto Vás žádám, že pouhé To se mi líbí nestačí k přeměně života. Píšete mi na maily, telefonujete mi, pracujeme přes skype, ale když Vás požádám o napsání příběhu na FB, neuděláte to.

Tyto stránky jsou pro odvážné, živé a otevřené lidi, kteří opravdu chtějí ve svém životě cokoliv změnit nebo už to změnili, kteří chtějí být lidmi a dokážou promluvit a diskutovat. Chtějí najít nové přátele a otevřít sami sobě nové obzory svého vědomí.

Přeji Vám mnoho odvahy, která bude časem odměněna třeba společnými výlety, společnými diskusemi, které posílí, pomůžou či pohladí, společnými projekty a nalezením spřízněných duší.