TERAPIE V MÉM PODÁNÍ, CO JE MOŽNÉ (I NEMOŽNÉ)

29.01.2014 10:16

HLUBINNÁ TERAPIE

Reaguji na stále dokola se opakující maily, kdy mi kladete otázky ohledně terapie. 
Jedná se o metodu při plném vědomí, (nejedná se o hypnózu), klient je plně při vědomí, kdykoliv může s terapií skončit, jít se projít, napít, odskočit si nebo si jen tak odpočinout, klient si vše pamatuje a poté dostane ode mne výpisky na mail ze své hlubinné terapie. 
Tato metoda je velmi bezpečná a rychlá, protože se za pár minut dostáváme k jádru věci a pracujeme na daném problému. Díváme se na věci z různých stránek a pohledů, až dojdeme k porozumění a pochopení. Pokud pochopíme, je blok odstraněn. Každé sezení je jedinečné, neopakovatelné a můj přístup je vždy přizpůsoben Vašemu problému, proto nikdy nemohu říci, jakou metodu použiji a jak to bude dlouho trvat. Můžu jen říci, že je vždy báječné dokončit cyklus do konce, aby účinky nepřišly na prázdno. Pokud někdo prošel mou terapií a chce druhým něco sdělit, budu ráda nejen já za každý komentář, ale i Ti, kteří dosud nesebrali dostatek odvahy, aby se poprali se svým problémem. Za všechny Vám odvážným pisatelům předem děkuji. Nelly. 

PS: Vím, že přátel na facebooku není mnoho, omluvte mne, toto médium jsem vždy velmi zanedbávala, ale jsem stále lepší a lepší, každý den, v odpovědích na FB.

Co všechno jsem řešila v hlubinné terapii
1. pomocí terapie se upravují a čistí naše bloky, strachy, pocity viny, partnerské vztahy i zdravotní problémy. Zacyklené, stále se opakující problémy, problémy v rodině, s dětmi, atd. 
2. záleží na věku klienta a problémech, které se řeší, většinou stačí jedno setkání 3-5 hodin (u klienta do věku 40 let)
3. zdravotní problémy od kožních chorob, nemoci srdce, žíly, cévy, špatný sluch, brýle, vyrážky, časté úrazy, nevolnosti, bolesti žaludku, čištění střev, rakovina, nádory, čištění děloh, nadváha, podvýživa, snížené sebevědomí, či jak to napsat odborný termín "smůla se mi lepí na paty", snad prominete tuto improvizaci slov, atd. 
4. hledání kontaktů, vhodné práce, koníčků, radosti do života, čištění budoucnosti pomocí karmických vzorců
5. pomoc zemřelým dostat se do Světla, převádění na druhý břeh, čištění prostor doma od bytostí, odstraňování deskarnátů, uvízlých duší, které stojí při nás a manipulují s námi, navazování rozhovorů se zemřelými a předávání vzkazů, 
6. náhledy do minulých životů pro porozumění konání našeho i jiných v tomto životě, náhledy do karmických uzlů a jejich rozpouštění 
7. najití odpovědi na Vaše otázky a také možnost progrese, podívání se do budoucích dní.
8. a mnohé další, které mi právě teď nepřišlo "pod ruku na klávesnici".