Semináře v Zábřehu na Moravě proběhnou v termínech

14.12.2013 08:29
17.12.2013 - vánoční seminář Transformace vědomí s Nelly Královou - Vděčnost - Povíme si, co to je vděčnost, jak nám v životě pomáhá a co pro nás i druhé v životě znamená. Řekneme si, jak s vděčností pracovat a pro co je dobrá. Tento seminář bude spojen i s malých rozloučením, protože se jedná o poslední seminář v roce. Drobná ochutnávka vánočního pečiva a příjemná vánoční nálada vítána. Vděčnost a Vánoce jsou jako dvě ruce. Jdou spolu a pomáhají si. Pěkné Vánoce.
 

14.1.2014 Transformace vědomí s Nelly Královou - Přátelé - Máte dobrá, pevná, prozkoušená přátelství nebo se něčeho v přátelství bojíte? Máte přátele, kteří Vás neustále opouštějí nebo podrážejí? Je třeba pochopit pár jednoduchých zásad, které jsou pro přátelství důležité. Pomocí jednoduchých kroků dojdeme k porozumění situace a k její následné nápravě.

 
28.1.2014 Transformace vědomí s Nelly Královou - Čištění 6. čakry - Seminář je vhodný pro ty, kteří již na sobě pracují v duševně-duchovní rovině a chtějí vyčistit svou 6. čakru a otevřít své třetí oko. Práce s čakrami na elementární úrovni je podmínkou. Tento seminář navazuje na prvních pět čištění.
 
11.2.2014 Transformace vědomí s Nelly Královou - Sexualita - Toto velmi intimní téma otevřeme v pravidelných setkáváních v úterý 5. listopadu. Odkryjeme veškeré bariéry, study, "divné" pocity, touhy, otázky těla i možné nákazy. Díky porozumění a pochopení budeme moci začít žít kvalitní sexuální život. Pomocí jednoduchých kroků dojdeme k porozumění situace a k její následné nápravě. 
 
25.2.2014 Transformace vědomí s Nelly Královou - Láska a intimita - Toto velmi intimní téma otevřeme v pravidelných setkáváních v úterý 19. listopadu. odkryjeme veškeré vnitřní bolesti a odmítnutí, povíme si něco o fámách a pověrách, které se lásky týkají, probereme si vlastnosti, které lásku a intimitu svazují a také povzbuzují a udržují, co je to manželství a jak ho přežít a sousty jiných témat. Díky porozumění a pochopení budeme moci začít žít kvalitní intimní život plný lásky a spokojenosti. Pomocí jednoduchých kroků dojdeme k porozumění situace a k její následné nápravě. 

 

11.3.2014 Transformace vědomí s Nelly Královou - Čištění 7. čakry - Seminář je vhodný pro ty, kteří již na sobě pracují v duševně-duchovní rovině a chtějí vyčistit svou 7. čakru a otevřít se Vesmírnému zákonu a jeho hojnosti. Práce s čakrami na elementární úrovni je podmínkou. Tento seminář navazuje na prvních šest čištění.
 
25.3.2014 Transformace vědomí s Nelly Královou - Partnerství, manželství Seminář je vhodný pro ty, kteří chtějí prověřit své vnitřní kódy týkající se partnersví, manželství. Pomocí jednoduchých technik dojdete k porozumění a pochopení sebe i partnera. 
 
8.4.2014 Transformace vědomí s Nelly Královou - Můj nový obraz - Seminář je vhodný pro ty, kteří na sobě pracovali po celý rok a absolvovali základní cyklus Transformace vědomí. Shrnutí kompletního učiva celého roku, testy k pochopení a posunutí se vpřed v osobním i pracovním životě a hlavně poděkování za práci na sobě, díky vlastní vytrvalosti, trpělivosti a odvaze. Blahopřeji Vám a těším se na naše setkání.