ROK 2015

19.02.2015 20:44

ROK 2015 - ROK PRAVDY

Moji milí, 
nevím jak dostatečně Vám připomenout, že rok 2015 je rok pravdy. Mnozí tvrdí, že karmická osmička je krutá a nepřejícná. Musím Vás poprosit, abyste tento mýtus vypustili, protože rok osmý je rok pravdy. Je laskavý a přejícný právě nám. Rok osmý (2+0+1+5) vymete všechny lži a nepravdy, přetvářky a nesoulady. A ruku na srdce, kdo chce žít v nepravdě a lži? Je velmi milosrdný a to je potřeba si to uvědomit.

Ti, kteří setrvávali z jakýchkoliv pohnutek v nefunkčním vztahu, budou podrobeni vlastnímu přezkoumání své mysli. Budou vystaveni vnitřním bouřím, které se v jistém čase stanou "neukočírovatelné", jako loďka na moři. Většina bude vědět, proč se tak děje, a věřte, že je čas odkrytí karet a vyřčení pravdy, Ti, kteří si nebudou vědomi proč, žijí ve velké vnitřní lži.

Ať tak či tak, je třeba s ní skoncovat. Podívejte se lži do očí a přiznejte si, že je to lež. Proberte to nejdříve sami se sebou, potom s partnerem, ať ve vztahu nebo v práci a udělejte jasný závěr. Víte, na všem se dá pracovat, i na funkčním vztahu a já to vždy doporučuji, protože utéct od partnerství bez vyřešení, to Vás stejně jednou dožene. Buď v novém vztahu, protože tuto esenci si berete sebou, nebo ve vztahu sám, sama se sebou. Neočištěná slova a myšlenky se vrátí a přijdou s nemocí, která tomuto jednání přísluší. Co za tím vším se vlastně skrývá? Co se skrývá za lží a přetvářkou? Jsou to právě strachy, hněvy, pocity viny, obavy, zlosti a kritiky. Je to pořád dokola. Řekněte stop tomuto začarovanému kruhu a udělejte si pořádek.

Není na co čekat. Pravda je tvrdý oříšek. Ale žít v pravdě je jediná možnost, jak být zdravý, sebevědomý a tvořivý. Jak být volný a svobodný na duši i na těle. Jak zažít pocit, že já jsem tvůrce mého života a ne jen loutka okolností. Tohle všechno přináší pravda. Pracujte na sobě tento rok více jak kdy jindy. Pokud požádáte, budou Vám do cesty posláni pomocníci. Není na co čekat.

Hodně úspěchů v práci na sobě a odhalování vrstev pravdy Vám přeje

Nelly