PROBUĎTE SE PROSÍM

17.01.2017 10:18

CO MI BYLO UKÁZÁNO

V dnešní době je potřeba si uvědomit, že všechno jede na plné obrátky. Energie u lidí se zvyšuje. Někteří stoupí do této vlny, ti, co se brání, onemocní. Lidé chtějí pracovat efektivněji, ale kratší dobu. Starší generace tomu nechce porozumět. Tito lidé jsou v práci mnohem progresivnější, vydají ze sebe to nejlepší za mnohem kratší časovou jednotku a potom se chtějí bavit, něco zažít, aby načerpali novou energie pro novou tvůrčí, progresivní práci...


Je potřeba si přiznat, že se všechno mění. Ano, zatím pod povrchem. Kdo nemá otevřenou intuici, propadá beznaději. Ale pod povrchem se děje mnoho věcí. Všímám si institucí, které nejsou napojeny na Světlo a nejvyšší dobro a vím, že do roku 2034 nevydrží. Vidím, jak se hroutí ekonomika, politika starých struktur myšlení.


Přichází nová generace, která pracuje na "cítění", větší rychlostí a efektivností, to jsou pro ně důležité momenty, jestli si tuto práci zvolí nebo ne, potřebují ochranné faktory, kterými jsou spravedlnost. Dokonce mladým lidem je jedno, kolik si vydělají, jestli jsou splněny podmínky krátká pracovní doba, efektivnost a spravedlivost.

Po roce 2020 se budou silně projevovat momenty, že lidé si budou hledat pracovní místa podle toho, jak je vnitřně tato práce naplňuje. Kdo půjde cestou Světla, stará zaměstnání, kde není práce založena na projevení nejvyšší kvality člověka, ho vyžene. Toto se stane na základě zvýšení vibrace u člověka, zcela individuálně, stejně, jako mne "vyhnali" z klasického školství a nyní učím to, co miluji a ty, kteří se chtějí učit.


Uvědomte si, že nic se neděje náhodou, nadbytečnost a nezaměstnanost jsou momenty, které nás mají probudit. Ne osmihodinová práce utrápeného, zničeného člověka (a to ani nemluvím o bláznech, kteří pracují 15 hodin v práci, která je naprosto nenaplňuje, ale mají hypotéku, rozmazlené děti či vlastní emoční balasty a závislosti), takže ne osmihodinová práce utrápeného člověka, ale čtyřhodinová práce tvořivého člověka
s vysokým nasazením, kvalitou a progresí.
A zbylé 4 hodiny bavení se a načerpání energie, tím vznikne prostor pro nová zaměstnání a profese tam, kde se lidé chtějí bavit a něco zažít. Mimochodem zážitky se stávají velmi důležité, časem půjde o zážitky vnímání mravence v mraveništi, projití se se stromem na svém pozemku v jeho říši, cestování po vesmírech a poznávání nových entit, souhvězdí, planetární prostory, bylo mi ukázáno, že v roce 2106 lidé budou mluvit přímo s bytostmi, ne přes média, terapeuty, atd. Ano, je za tím velká práce, a to je právě ta doba zbylých 4 hodin...

Lidé pochopí jednu maličkost, a to svou všemohoucnost. Ne skrze své ego dobýt svět, vydrancovat ho a vydělávat na druhých, ale pochopí, že zážitky ho čekají kdekoliv, kudy chodí, nejlépe pěšky, že nemusíme se přemísťovat prostředky ničící naši planetu, ale můžeme se přemísťovat v těle i bez těla na jiná místa naší i jiných galaxií. Všechny portály učící to, o čem teď píšu, jsou již staženy a můžeme se je "naučit". Stará generace by řekla: jen mít na to čas. Já bych řekla: uspořádejte si svoje priority.


Nová generace se bude více a více vracet do přírody, vznikne nutnost bydlet v přírodě a pobývat v ní. Dnes se to děje lidem kolem 40 až 60 roku, záleží, kdy se probudili, ale nová generace bude vycházet z přírody a tam zůstávat. Velká města budou za pár desítek let s volnými kapacitami v bytech žít z turismu, mnoho bytů ve městech se nebude rentovat je udržovat při životě.

Probuďte se prosím a uvědomte si to, co se děje kolem Vás pod povrchem. Toto semínko roste a sílí, už teď si tvoří kořeny a má první pupen, ze kterého během 20 let vyroste silný, velmi silný, odolný a životaschopný strom. Buďte u toho také.