POVÝŠENÍ NA LIDSTVÍ - TŘETÍ ČÁST

19.02.2015 20:47

POVÝŠENÍ NA LIDSTVÍ - třetí část
Často na seminářích a kurzech říkám, že člověk se člověkem stává až po otevření páté čakry, tedy komunikačního centra. Mnoho lidí mi oponuje a je dost naštvaných, ale stojím si za svými slovy. Dnes Vám chci k tomuto říci něco více.

Fyzicko-materiální část života bychom měli mít za sebou kolem 21. roku života a po tomto roce nastává první překódování, převibrování naší osoby, z materiálního světa do světa duševního.

Po čtyřicátém roce života se často začíná naše duše po dvacetiletém zapomnění probouzet. Začíná procitat a nemůže uvěřit tomu, co se jí děje, kam se dostala, jak se to stalo, kde je v partnerství, jak se chovají její děti, a co se děje uvnitř ní. Duše začíná plakat a přichází první duševní poruchy či choroby. Nesoustředěnost. Bolesti hlavy, migrény, bolesti těla na různých orgánech, pocit zmatenosti, točení hlavy, bzučení v uších, nespokojenost v práci, neschopnost si plánovat věci a dodržet to, neschopnost číst knihy, zpívat písničky, tvořit obrazy, koláže, neschopnost říci druhým, co chci. Pocit, že jsme v pasti a nemůžeme dál.

Co se stalo s naším tělem? Zaspali jsme. Zasekli jsme se a zaspali jsme dvacet let našeho života, našeho přirozeného vývoje. Není proč se trápit a vyčítat si to. Ještě není konec, i když se tak často cítíme. To, že jste se zasekli, je ta nejkrásnější věc, co se Vám mohla stát. Všechny nevolnosti, nemohoucnosti a neschopnosti vedou k tomu, aby se probrala naše duše a Vy, abyste konečně otevřeli oči pravdě, která ve Vás tryská a bolí. Využijte tohoto okamžiku probuzení, odpusťte si, že jste zaspali a jděte dál. Jděte dál a začněte se na sebe dívat jako na něco více než jen tělo. Jako na něco více než jen na věšák pro krásné šaty a diamanty. Jako na něco více, než jen na vedoucího firmy, na post, který jste tak hodně dřeli a teď toho dosáhli. Začněte se na sebe dívat jako na Světelnou bytost, na střípek Boha, se všemi ctnostmi, které máte. Protože touto bytostí v samé podstatě jste.