Potraty a těhotenství

25.06.2013 16:24
Dobrý den všem, kteří jste příjemně naladěni.

žijeme v nádherné době, plné zázraků a možností. Každý týden v pondělí, když rozesílám kurzy a novinky, si uvědomuji, tak nás technika může spojovat a vzdělávat. Jsem za to velmi vděčná. Cítím to každou buňkou svého těla. A díky této technice Vám můžu poslat pár slov o dnech minulých. Minulý týden jsem měla v poradně čtyři ženy, které nemůžou otěhotně...t nebo otěhotněly a přišly o dítě. Víte, ráda bych k tomuto napsala pár slov.

K potratům.
Dnešní děti přicházejí z doby, kdy nebylo jednoduché mít děti a uživit je. Matky byly zničené a unavené, v područí despotického muže, který často pil, urážel je. Nevěděly, jak mají uživit tolik dětí. Smutek. Smutek. Zloba. Strach. Když žena pochopila, že čeká další dítě, třeba páté nebo jedenácté, často byl velmi zničená touto zprávou. Není se čemu divit, tolik lásky v sobě najít je náročné. Ve všech případech, kdy šťastná maminka v těchto dnech přišla o dítě, byla odpověď v hlubinné terapii stejná. "Není to Vaše věc, potřebovaly jsme si jen vyzkoušet pocit, že nás má někdo opravdu moc a moc rád. Mnohokrát děkujeme za tuto zkušenost. Nemusíme projít celým životem proto, abychom toto zjistily, v dalším životě už budeme více věřit a rozumět lásce a budeme se moci věnovat něčemu dalšímu, co se máme ještě naučit. Mnohé díky a líbáme Vás. Jsme s Vámi."

Když žena nemůže otěhotnět.
Ano, i toto má své vysvětlení. Do dnešní doby se rodí děti, které žily v době, kdy vysoká vibrace energií a přenosu myšlenek byla zcela běžná. Mají nás to naučit. Často za mnou chodí děti, které neví, co se životem, protože ví více, než jejich rodiče. Čtou jejich myšlenky a myšlenky ostatních a pak se necítí dobře a bezpečně na tomto světě. Takové děti se rodily do roku 2011. Potom naše planeta pozvedla své vibrace a dnes už pracujeme jinak. Přicházející děti chtějí přijít do našeho světa, ale potřebují k tomu rodiče, kteří cítí vyšší vibrace a rozumí jim. Umí je zpracovat a umí s nimi pracovat. Proto je tak důležité, abychom se vzdělávali my, rodiče, budoucí rodiče. Jaká jsou jejich poselství? "Ano, trpělivě čekáme, až si nás nacítíte, načtete, až si budete jisti, až zpracujete své strachy, obavy, hněvy, neustálé kritiky a pocity viny. Neumíme žít v takovém světě a nemáme to ani zapotřebí. Našim úkolem je nosit lásku a světlo a naučit Vás přenosu nejdříve myšlenek a potom i fyzických věcí. Mezi námi je ještě clona. Pracujte na sobě, už tolik chceme za Vámi". Když matka v terapii uvidí své dítě, jeho duši, pochopení je velmi rychlé a náprava jde ruku v ruce.

Tato poselství nepotřebují žádný komentář, jen otevřené srdce.