Náš životní plán

26.06.2013 11:56

Náš životní plán

 

Vyspělé duše se často ptají a snaží se najít odpověď na otázku, jaký je můj životní plán?

Každý jsme se narodili v určité době za určitých okolností a natáhli jsme si na sebe energie daného okamžiku. A den po dni se učíme žít na této planetě, získáváme různé názory a programy a pohledy ostatních lidí a často zapomínáme. Zapomínáme v proudu času sami na sebe. Na naše nadání. Na náš životní plán. A potom se po pár letech probudíme a nevěříme, kde jsme a proč tu jsme. Kde je ten člověk, který byl plný síly a odhodlání změnit svět, žít jinak než rodiče, být svůj za každou cenu, žít pohodlí a laskavost. Co se stalo? Až tak jsme se vrhli do života, že jsme zapomněli, proč tu jsme. Že tomu nemůžete uvěřit? Říkáte, že to není možné? Kroutíte hlavou, co to tady píši? To se přeci nemůže stát. Jste rozčílení. Kdybyste mě viděli, fakt byste se naštvali, protože já se usmívám. Také jsem se ztratila. A vícekrát. Vlastně se ztrácíme v zápalu hry, kterou hrajeme poctivěji, zuřivěji, než máme a tato hra nás pohltí. Dám Vám příklad.

 

Můžu Vám dát příklad, který si prožil každý z nás příchodem internetu. Takže. Rozhodnete se, že na internetu zjistíte, za kolik se prodává elektrický ohřívač. Elektrický ohřívač, neboli kotel, dále hledáme karma, karma a derma, karmická spojení, karmické uzly, uzly a uzlíky na sítě, horolezecké sítě, sítě proti hmyzu, hmyz blanokřídlý a dvoukřídlý, dvoukřídlé dveře neboli vrata, vrata železná, dřevěná, vrata kovaná, kování a jiné umělecké kovářské výrobky, výrobky z hlíny, hlína zásaditá a kyselá, kyselá potrava, potrava pro psy, psi a jejich nemoci a praziti,... Zarazíte se. Kyselá potrava, kyselé zelí, znejistíte... paraziti... a po půl dni hledání na internetu si nemůžete vzpomenout, co jste vlastně hledali původně, hlava Vám bzučí s přemíry informací a vy nejste schopni se zorientovat a zařadit do dne, ve kterém jste sedali k internetu, abyste našli... můj bože, co to vlastně bylo? A v tu chvíli zavolá žena: "Jeníku, jak to vypadá, bude dnes téct teplá voda?" Proberete se z mrákot přetlaku myšlenek, vrátíte se do reality, protože už víte, co hledáte a kam směřujete.

 

A takto jednoduše se můžeme ztratit i v životě a jeho životním plánu. Každý máme na této planetě osobitý plán a ten je třeba vědět a držet se ho. Pokud máte pocit, že jste se vychýlili ze svého životního plánu a nevíte kudy kam, je třeba se zastavit, než Vás zastaví nemoc. Pokud chcete poradit, co je důležité pro vaše bytí, můžu Vám nabídnout "Andělský výklad" a nahlédnutí do Vašeho životního plánu. Je to velmi srovnatelné s momentem, kterým Vám žena řekne: "Jeníku, jak to vypadá?" A vy se proberete.

Výklad obsahuje odpověď na momentální otázky Vašeho života, ale také celoživotní plán duše, karmicko-astrologický výklad, momentální vzkaz Vaší duši a tělu, lehké vhledy do psychiky a jiné vzkazy. Každý výklad je individuální a zahrnuje rady, co je třeba pro to, aby Vaše duše byla svobodná a volná a mohla tvořit pro další svobodné a volné lidi. Výklad stojí 300 Kč/osobu, je k němu potřeba datum narození a jméno a příjmení. Jednoduchý objednávkový formulář naleznete na www.nellyterapie.cz

 

 

Užívejte si krásné dny volna, slunce, pohody, které Vás čekají, užijte si volna k přemýšlení a sportu, k uvolnění a inspiraci pro další dny. Chraňte své děti na prázdninových cestách svými pozitivními myšlenkami. Sportujte, protože takto se uvolňuje spousta emočních usazenin v těle a lépe se pak pracuje a tvoří.

 

Mějte krásné dny--
Daniela Nelly Králová