Je třeba začít chápat život jako cestu

10.09.2018 10:23

Závislý člověk je nesvobodný člověk. Omezuje ho jeho závislost. Jak poznám svou závislost? Odřekněte si svou náhražkovou činnost na 21 dní. Nepracovat, nenakupovat, nepít alkohol, nekouřit, nepoužívat drogy, mluvit jen pozitivně (ne vulgárně něbo pesimisticky) a s pochopením, budovat a chválit, nesexovat, chodit mezi lidi. Každý podle své závislosti. A každý den si zapisujte do deníčku, co prožíváte. Vím, je to těžký úkol. Proto se dělá na speciálních pracovištích.

I já mám jedno takové pracoviště pro Vás v samém srdci přírody na úpatí Nízkých Jeseníků, kde společně odhalujeme naše závislosti a pracujeme na jejich odsunutí, pochopení a odstranění z našeho života. Je to dlouhý proces, ale vždy stojí za to.  

Ale jak je to s jídlem? Přestat jíst ze dne na den není možné. I když dnes už na světě nejí přes 40 tisíc lidí, tento směr se jmenuje bretariánství. Jedná se o velmi vysoké pochopení celého životního cyklu a zákonů tělesných, duševních a duchovních (nádherná paní z Austrálie Jasmuheen). Ale tak daleko ještě nejsme. To tedy dělat? Je třeba pochopit krůček po krůčku a otevírat tajemství naší mysli, což Vám umožní 12-ti týdenní kurz.