ENERGETICKÉ DARY CHTĚ-NECHTĚ

16.03.2015 10:13

PŘEDÁVÁNÍ ENERGIE MEZI LIDMI - úryvek z mého časopisu

Příčinou skandálů a konfliktů je provokace jedné ze stran. Co se v této chvíli děje na úrovni energetické? Zde se jedná o ztrátu energie jedné osoby, která nutně potřebuje dárce energie. Skandály tedy propukávají v momentě, kdy jednomu chybí energie, tedy dostatek životních sil. V běžném životě si energii bereme ze stravy, vzduchu a našeho prostředí. Pokud v nás probíhá nějaký chorobný proces, tělu již tato výživa nestačí a musí si najít přídavek energii, tedy dárce.

Pokud si dárce v tento moment nenajdeme, naše tělo může onemocnět nebo umřít. Ten, kdo chce žít dál, si automaticky hledá dárce, tedy nový zdroj energie. Odčerpat energii jiným lidem je nejsnáze dosažitelná energie, ale jen v případě silného emocionálního vzplanutí. Nepopírám, že tato energie je nositelem negativní informace. V tuto chvíli to není podstatné, protože jde o život.

Po vychrlení velkého přetlaku cítí oba dva uvolnění, vnitřní uklidnění. Dárce už nemá sílu pokračovat v hádce a upír dostal potřebnou dávku energie. Toto je jedna stránka věci. Druhá stránka věci, tedy skutečná příčina skandálů leží mnohem hlouběji uvnitř člověka, leží v otázce, proč má tento člověk dlouhodobý nedostatek životních sil a čím je zapříčiněn.

Tímto už Vás nechci zatěžovat, je potřeba porozumět více souvislostem. Je třeba porozumět idealizacím, které si nosíme v sobě a výchovná opatření našeho strážce. A o tom zase někdy jindy.